Fenerbahçe Beko Ekibinin Yeni İsmi Konuştu

9 Eylül 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Fenerbahçe Beko ekibine yeni dahil olan isimler arasında yer alan Dyshawn Pierre, sarı lacivertli kulübün televizyon kanalında yayınlanan ‘Günün Röportajı’ adlı programa konuk oldu. Programda transfer sürecine ilişkin konuşan başarılı sporcu, taraftarların kendisine göstermiş olduğu ilgiden çok mutlu olduğunu ekledi.

Kariyerinde ilk profesyonel kontratını Almanya’daki Braunschweig takımıyla imzaladığının bilgisini veren sporcu, güzel bir tecrübe yaşadığını ve sonraında da yoluna Dinamo Sassari ile devam ettiğini ekledi.

Burada Olduğum İçin Çok Mutluyum

Dinamo Sassari ekibi ile 3 yıl anlaştıklarını belirten Pierre, Fenerbahçe Beko ekibinde olduğu için de çok mutlu olduğunu vurguladı.

Hem alt seviyede hem de üst seviyede, hem Almanya’da hem de İtalya’da çok iyi takımlar olduğunun altını çizen sporcu,  iyi takımların varlığının kendi gelişimine de katkı sağladığını belirtti. Ve iki ülkenin de liglerini çok sevdiğini ifade etti.

Öncesinde Pınar Karşıyaka ekibinde oynama fırsatı olduğunu hatırlatan sporcu, çok farklı seviyede bir takım olduğunu ve o dönemde çok iyi olduğunu belirtti. Türk basketboluna karşı aşırı saygısı olduğunu söyleyen Dyshawn Pierre, Fenerbahçe’nin de her yerde duyulacak bir takım olduğunu vurguladı. Ve bu sebeple de burada olduğu için çok mutlu olduğunun altını çizdi.  

Güncel Yazılar