Fenerbahçe Beko EuroLeague Medya Gününde Basınla Buluştu

16 Eylül 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Fenerbahçe Beko Takımı teknik heyeti ve oyuncuları, Avrupa Ligi medya gününde basın mensupları ile bir araya geldi.

 

Ülker Spor ve Etkinlik Salonu, EuroLeague medya gününde Fenerbahçe Beko ve basın mensuplarının buluşmasına ev sahipliği yaptı. Sarı lacivertli takımın oyuncuları ve teknik heyetinin katıldığı buluşmada, Başantrenör Igor Kokoskov da önemli açıklamalara imza attı.

 

Toplantıda konuşanlar arasında Fenerbahçe Beko Genel Menajeri Maurizio Gherardini ve Takım Kaptanı Melih Mahmutoğlu da yer aldı.

 

Önlerinde belirsiz bir sezon olduğuna dikkat çeken Maurizio Gherardini, medya gününün normalliğe doğru atılacak ilk adım olduğunu ifade etti. Herkesin hem ligde hem de Avrupa Ligi’nde oynamak istediğine vurgu yapan menajer, çok güzel bir sezon olması için de dilekte bulundu.

Sentez Takım Kuruldu

Takımı her türlü şampiyonayı kazanacak hale getireceklerini belirten Başantrenör Igor Kokoskov da, Fenerbahçe’nin bir parçası olduğu için çok mutlu ve heyecanlı olduğunu ifade etti. Çok kısa bir süre burada olmuş olmasına rağmen de çok sıcak bir karşılama olduğunu ekledi. Belirsiz bir sezona giriş yapacaklarını belirten koç, takımın da hem eski oyunculardan hem de yeni oyunculardan kurulu bir sentez olduğuna dikkat çekti.

Basın mensuplarına açıklama yapan takım kaptanı Melih Mahmutoğlu da, hedeflerinde her zaman ki gibi şampiyonluğun olduğuna vurgu yaptı.

Güncel Yazılar