Fenerbahçe Beko İki Oyuncuyu Kiralık Gönderdi

25 Ağustos 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Koronavirüs salgını sebebiyle iptal edilen basketbol liglerinde, yeni sezon için hazırlıklar devam ediyor. Transferleri ile gündeme bomba gibi düşen Fenerbahçe Beko ekibinde ise kadro şekillenme devam ediyor. Sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklamaya göre, iki oyuncunun kiralık olarak kadroya gönderildiği öğrenildi.

Basketbolda yeni sezon heyecanı tüm hızıyla devam ederken, spor kulüpleri de kadro yapılandırma çalışmalarını sıkı bir çalışma programı ile sürdürüyorlar.

Gelecek sezonda iddialı bir kadro kurmak isteyen ve ligin ilk basamağına ulaşmak isteyen Fenerbahçe Beko da, bu süreçte transfer çalışmalarına devam ediyor.

Kulüpten edinilen son bilgiye göre Sarı Kanarya, iki oyuncuyu kiralık olarak başka takıma gönderdi. Konuya ilişkin açıklama yapan Fenerbahçe Spor Kulübü, Efe Ergi Tırpancı ve Ekrem Sancaklı için bilgi verdi.

Efe Ergi Tırpancı ve Ekrem Sancaklı

Transfer sürecinin son derece sıkı bir çalışma süreci ile ilerlemekte olduğu süreçte, Fenerbahçe Beko ekibinin oyuncularından olan Efe Ergi Tırpancı 2020-2021 sezon sonuna kadar kiralık olarak Ormanspor’a gönderildi. ING Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Ormanspor’un yanı sıra, HDI Sigorta Afyon Belediyesi’ne de Ekrem Sancaklı gönderildi.

İki isim de 2020-2021 sezon sonuna kadar farklı takımlar için mücadele edecekken, kulüp, iki sporcuya da hayırlı olması için dilekte bulundu. Ve kariyerlerinin bu dönemi için de kendilerine başarı temennileri edildi.

Güncel Yazılar