FIBA 2021 Basketbol Şampiyonası Elemeleri İçin Basın İle Bir Araya Gelindi

FIBA 2021 Basketbol Şampiyonası Elemeleri İçin Basın İle Bir Araya Gelindi

19 Şubat 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

FIBA 2021 Avrupa Erkekler Basketbol Şampiyonası Elemeleri için Hollanda ve İsveç’in milli takımları ile karşı karşıya gelecek A Milli Erkek Basketbol Takımı’mız, medya günü için Ankara’da basın mensupları ile bir araya geldi. Toplantıya Ömer Onan, Ufuk Sarıca ve Semih Erden de katılım gösterdi.

FIBA 2021 Avrupa Erkekler Basketbol Şampiyonası Elemeleri için Hollanda ve İsveç ekipleri ile karşı karşıya gelecek olan A Milli Erkek Basketbol Takımı’mız, medya günü adına basın mensupları ile buluştu. Ankara Spor Salonu’nda gerçekleşen toplantıya, Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Üst Yöneticisi (CEO) Ömer Onan, A Milli Erkek Basketbol Takımı Baş antrenörü Ufuk Sarıca ve takımın kaptanı Semih Erden de katılım gösterdi.

Toplantıda açıklama yapan ve Ankara seyircisini değerlendiren TBF Üst Yöneticisi Ömer Onan, Ankara seyircisinin milli takım müsabakalarına yoğun bir ilgi göstermiş olduğunu da ekledi.

“Biletler yine azaldı, 1-2 güne yine tükenir”

Sürekli olarak Ankara’da oynadıklarını belirten Onan, salonların da hiçbir zaman boş kalmadığına değinerek, “Biletler yine azaldı, 1-2 güne yine tükenir” ifadelerini kullandı.

Sakatların olduğuna ve gönderilecek oyuncuların da bulunduğunu söyleyen CEO, “FIBA ve Euroleague’in çekişmesinden dolayı biraz her şey karmaşık oluyor ama yine de bunu tek başarabilen ülke biziz” dedi.