Gloria Cup Turnuvası Başlıyor (Maçlar canlı yayınlanacak)

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en geniş kapsamlı spor oteli Gloria Sports Arena, bu yıl beşinci kez Gloria Cup’a ev sahipliği yapacak. 1-5 Eylül ve 8-12 Eylül tarihlerinde iki farklı etap halinde gerçekleşecek olan Gloria Cup Uluslararası Erkekler Basketbol Turnuvaları’nda yer alacak takımlar belli oldu.

Gloria Sports Arena ev sahipliğinde, Smart Casual Event’in organizatörlüğünde 1-5 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek basketbol hazırlık turnuvası Gloria Cup Uluslararası Erkekler Basketbol Turnuvası 1’de; Bahçeşehir Koleji, BC Budivelnik Kiev, Frutti Extra Bursaspor, Yukatel Merkezefendi Belediyesi yer alacak.

8-12 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek ikinci hazırlık turnuvası Gloria Cup Uluslararası Erkekler Basketbol Turnuvası 2’de ise son sezonun Avrupa ve Türkiye Ligi Şampiyonu Anadolu Efes, Lokomotiv Kuban, Tofaş ve Zalgiris Kaunas kozlarını paylaşacak.

1 Eylül Çarşamba günü 16.00’da başlayacak organizasyondaki tüm maçlar seyircisiz oynanacak.

Gloria Sports Arena ev sahipliğinde gerçekleşecek Gloria Cup Basketball 2021, Türkiye’den canlı yayınla ulusal ve uluslararası televizyon kanallarında izleyici ile buluşacak. Maçlar resmi sitede yer alan bilgiye göre D-SMART’tan yayınlanacak.

TURNUVA 1 / 1-5 Eylül 2021 MAÇ TAKVİMİ

01.09.2021 Çarşamba

1.Maç 16:30 Frutti Extra Bursaspor – Bahçeşehir Koleji
2.Maç 19:00 BC Budivelnik Kiev – Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket

03.09.2021 Cuma

3.Maç 16:30 Bahçeşehir Koleji – Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket
4.Maç 19:00 BC Budivelnik Kiev – Frutti Extra Bursaspor

05.09.2021 Pazar

5.Maç 14:30 Frutti Extra Bursaspor – Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket
6.Maç 17:00 BC Budivelnik Kiev – Bahçeşehir Koleji

TURNUVA 2 / 8-12 Eylül 2021 MAÇ TAKVİMİ

08.09.2021 Çarşamba: 1.Maç 19:00 Zalgiris Kaunas – Lokomotiv Kuban Krasnodar

09.09.2021 Perşembe: 2.Maç 19:00 Anadolu Efes – Tofaş

10.09.2021 Cuma

3.Maç 16:30 Tofaş – Zalgiris Kaunas
4. Maç 19:00 Lokomotiv Kuban Krasnodar – Anadolu Efes

12.09.2021 Pazar

5.Maç 14:30 Lokomotiv Kuban Krasnodar – Tofaş
6.Maç 17:00 Anadolu Efes – Zalgiris Kaunas