Igor Kokoskov İlk Antrenmanına Yarın Başlıyor

Igor Kokoskov İlk Antrenmanına Yarın Başlıyor

7 Ağustos 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Yeni sezon çalışmalarını sıkı bir çalışma ile devam ettiren Fenerbahçe Beko ekibi, Zeljko Obradovic sonrasında Igor Kokoskov ile anlaşmaya vardı. Yeni koçu ile çalışmalarına başlamayı planlayan  sarı lacivertli kulüp, ilk antrenman tarihini ise netleştirdi. Sarı Kanarya ekibi 8 Ağustos Cumartesi günü bir araya geliyor.

Koronavirüs salgını sonrasında şampiyon ilan edilmeden tescil edilen basketbol liglerinde, yeni sezon hazırlıklarına ise sıkı bir tempo ile başlandı. Bu süreçte transfer haberleri ve iddialı ile gündem olan Fenerbahçe Beko için ise antrenman programları belirlenmeye başladı.

Pandemi sonrasında bir sene antrenörlüğe ara veren Zeljko Obradovic’in ardından, Igor Kokoskov ile anlaşan Fenerbahçe, çalışmalarına başlamak için hazırlanıyor.

Sarı lacivertli kulübün yeni hocası Igor Kokoskov yönetiminde ilk antrenmanın ise 8 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirileceği bilgisi edinildi.

Kamp Çalışmalarına Topuk Yaylası’nda Devam Edilecek

Bu akşam İstanbul’a gelmesi planlanan Igor Kokoskov, sonraki gün ise takımının başına geçerek ilk antrenmanına çıkmış olacak.

Sonrasında Ataşehir Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda bir antrenman daha yapacak olan Fenerbahçe Beko, ardından ise kamp çalışmalarına Topuk Yaylası’nda devam edecek.

Önümüzdeki sezona son derece iyi başlangıç yapmayı planlayan sarı lacivertliler, önümüzdeki sezonu ise şampiyon olarak tamamlamak için hedeflerini koymaya girişti.

Güncel Yazılar