Igor Kokoskov Önemli Açıklamalara İmza Attı

4 Eylül 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Fenerbahçe Beko ekibinin yeni Başantrenörü Igor Kokoskov, önemli açıklamalara imza attı. Yapmış olduğu açıklamada 30 milyondan fazla taraftarı olan dünyanın en büyük kulüplerinden birinde olduğuna vurgu yaptı.

 

Fenerbahçe Beko ekibinin yeni antrenörü olan Sırp koç Igor Kokoskov, önemli açıklamalara imza attı. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün 30 milyondan fazla taraftara sahip olduğunu belirten koç, dünyanın en büyük kulüplerinden birinde olduğunun altını çizdi.

 

Kendini kanıtlamak isteyen bir oyuncu grubu oluşturduklarına dikkat çeken koç, savaşacaklarını söyledi.

 

Kazanmaya aç ve mücadele gücü yüksek bir takım kurduklarını ifade eden Kokoskov, taraftarların da takımlarını kazanırken görmeye alışık olduğunu ekledi. Bunun farkında olduğunu söyleyen Igor Kokoskov, beklentilerin doldurulmaya çalışılacağını vurguladı.

 

Kulübün Profesyonelliğine Hayran Kaldım

 

Bütçenin belirgin bir şekilde düştüğüne de açıklamalarında değinen Sırp koç, basketbolu Euro banknotlarının değil, basketbolcuların oynadığını ifade etti. Bu sebeple de kazanmaa aç, kendini kanıtlamak isteyen bir oyuncu grubunu bir araya getirmeye çalıştıklarını belirtti. Ve sarı lacivertli taraftarların da sahada kesinlikle rekabetçi bir takım göreceklerinin altını çizdi.

 

Eski Başantrenör Zeljko Obradovic’in çalışmış olduğu dönemde Ataşehir’e geldiğini söyleyen koç, kulübün profesyonelliğine de hayran kaldığını itiraf etti. Fenerbahçe formasının yükümlülüklerinin farkında olduklarını belirten hoca, burada yaratılan kültürün devamı için de ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Güncel Yazılar