Jeff Brooks Sözleşmesi Uzatıldı

Jeff Brooks Sözleşmesi Uzatıldı

15 Haziran 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Tüm dünyada etkisini gösteren koronavirüs salgını, Türkiye’de basketbol faaliyetlerinin tamamen durmasına neden oldu. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından alınan karara göre ülkedeki tüm basketbol ligler şampiyon ilan edilmeden tescil edildi. Beyaz sezon ilanının ardından ise spor kulüpleri yeni sezon için hazırlık yapmaya başladı.

Bu seneyi beklediği gibi tamamlayamayan spor kulüpleri, gelecek sezonda bu sürecin acısını çıkartmanın planlarını yapmaya başladı. Koronavirüs salgını nedeniyle önce askıya alınan sonrasında ise tamamen şampiyon ilan edilmeden iptal edilen ligler, kulüpleri transfer hazırlığına yönlendirdi.

Bir yandan pandeminin getirdiği ekonomik krizin etkileri sürerken, bir yandan ise bu ekonomik sıkıntının transfer piyasasını etkilemesi ise sorun oldu.

Türk Hava Yolları Avrupa Ligi’nde mücadele ede AX Armani Exchange Milan ekibi de, bu süreçte gelecek sezon hazırlıklarını sürdürmeye devam etti. İtalya’nın köklü kulüpleri arasında yer alan Milan, Amerika kökenli İtalyan oyuncusu Jeff Brooks ile ise sözleşmesini uzatmaya karar verdi.

1 Yıl Daha Milan Ekibinde

Amerika asıllı İtalyan oyuncu Jeff Brooks ile sözleşmesini uzatan kulüpten ise konuya ilişkin açıklama geldi. 31 yaşındaki tecrübeli sporcu ile bu sene sona erecek anlaşmanın 1 yıl daha uzatıldığı bilgisini verildi.

Başarılı basketbolcunun THY Avrupa Ligi’nde bu sezon içerisinde 4,3 sayı ve 4,6 ribaund ortalaması vardı.

Güncel Yazılar