Kamil Novak’tan Açıklama

Kamil Novak’tan Açıklama

11 Haziran 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

FIBA Avrupa İcra Direktörü Kamil Novak, Panathinakos’un sahibi olan Dimitris Giannakopoulos’un durumuna ilişkin açıklama yaptı. Kulübün gelecek süreçte Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde oynaması isteği ile ilgili konuşan Novak, bu durumun kendileri için iyi olduğunu ekledi. Ve yokluktan bir lig oluşturmayı başardıkları son dört yıldaki çalışmaları da onaylayan bir durum yaşandığına dikkat çekti.

FIBA Avrupa İcra Direktörü Kamil Novak, Panathinaikos Kulübünün sahibi olan Dimitris Giannakopoulos’un kulübüne dair önemli açıklamalarda bulundu.

FIBA Şampiyonlar Ligi’nde gelecek süreçte oynanması isteğine ilişkin Alman basınına konuşan Novak, Giannakopoulos’un açıklamalarının kötü olmadığının altını çizdi. Bu durumun kendileri için iyi olduğunu da belirterek, yokluktan bir lig oluşturmayı başarmış olduklarını gördüklerini söyledi. Ve bu yaşananların son dört yıldaki çalışmaları onayladığını vurguladı.

Herkes Başarımızı Gördü

Panathinaikos gibi bir kulübün ya da kulüp sahibinin olumlu sözlerinden de son derece mutlu olduklarını ekledi. Fakat bunun, ligi geliştirmek adına çalışmalara devam edilmesi adına da işaret olduğuna dikkat çekti.

Herkesin geçmiş olan her sezonda atılan adımları ve giderek üst düzeyde olduklarını da görmüş olduklarını ifade etti.

Türk Hava Yolları Avrupa Ligi ile 10 milyon Euro’luk bir çıkış şartının hala 10 yıllık sözleşmesi de Panathinaikos ile hala devam ediyor.

Güncel Yazılar