Real Madrid – Maccabi Tel Aviv İddaa Tahmini 10.10.19

Posted by

Turkish Airlines Euroleague 2. hafta mücadelesinde 10 Ekim Perşembe günü, Real Madrid evinde Maccabi‘yi konuk edecek. İddaa ev sahibinin kazanması durumunda sayı limitini 166.5 olarak belirlerken bets10 ise 167.5 olarak belirlemiş.

İlk maçında Fenerbahçe’yi homojen bir skor dağılımıyla geçen, çok iyi bir takım kimyası yakalayan sezonun en büyük favorilerinden Madrid form tutmuş durumda. Zaten sezona Barcelona’yı devirip, İspanya süper kupasını kazanarak başlamışlardı.

Maccabi ise önce İsrail süper kupasını Jerusalem’e kaptırdı ardından ise Khimkiye 83-89 luk skorla boyun eğdiler. Kaliteli bir kadroya sahipler, üstelik iki NBA uzunu ile güçlendirdiler fakat üst sıralar için gereken takım kimyasını yakalayamıyorlar.

Real Madrid evinde yüksek skorlara çıkabilen takım. Fenerbahçe maçındaki karşılaştığı savaşçı ruhuna 81 sayı attılar fakat ben bu maçta 85 sayıyı geçeceklerini düşünüyorum. Tabii bunda Maccabinin dağınık savunması etkili olacak. Ayrıca takım kimyasını yakalayamasa da tempo oyununu seven Madrid sayesinde Maccabinin 80leri geçmesini bekliyorum.

İddaa Oranı: MS1 & ÜST (166.5) – 2.05
Avrupa Bahis Oranı:  MS1 & ÜST (167.5) – 2.60
Güven indeksi : 7