Malatyalı Krunoslav Simon’dan Lakap Açıklaması

Malatyalı Krunoslav Simon’dan Lakap Açıklaması

17 Mayıs 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Anadolu Efes ekibinde forma terleten başarılı basketbolcu Krunoslav Simon, dijital ortam aracılığıyla taraftarıyla buluştu. Malatya’nın plaka koduna sahip olan 44 numarayı formayı terleten sporcu, kendisine bu yüzden Malatyalı denmesinden ise hoşnut olduğunu belirtti.

Anadolu Efes Basketbol Takımı’nda yer alan Krunoslav Simon, taraftarları ile ‘Dijital Taraftar Buluşması’ sayesinde bir araya geldi. Takımda 44 numaralı formayı terleten başarılı basketbolcu, kendisine bu yüzden Malatyalı denilmesine ilişkin de açıklamalarda bulundu.

Taraftarlarla Buluştu

Anadolu Efes taraftarlarının kendisine bu şekilde hitap etmesinin, daha güçlü bir bağ kurmasını sağladığını ifade eden sporcu, Malatya’dan da çok fazla hediye aldığını belirtti. Ve bu durumun da 44 numaralı formadan kaynaklandığının farkında olduğunun altını çizdi.

Katılım sağladığı Dijital Taraftar Buluşması’nda, merak edilen soruları da cevaplayan Simon, kulüpte ise 3 sezondur yer aldığı için mutlu olduğunu ekledi. Vücudunun izin verdiği sürece, Efes ekibinde forma giymek istediğine de özellikle dikkat çekti.

Özellikle bu sezondaki üstün performansı ile başarı edindiklerine değinen 34 yaşındaki basketçi, hedeflerinde şampiyonluğun olduğunu belirtti. Profesyonel kariyerine devam ettiği için de sadece sahaya konsantre olduğunu ifade eden oyuncu, basketbolu bıraktıktan sonra da bu kulüpte yer almanın kendisini çok mutlu edeceğini söyledi.

Başarılı sporcu ayrıca, Malatya’ya giderek orada da vakit geçirmek istediğini itiraf etti.

Güncel Yazılar