ZENİT-BARCELONA LASSA İDDAA TAHMİNİ 11.10.19

Posted by

EUROLEAGUE 2. hafta mücadelesinde Zenit Cuma saat 20.00’ da Barcelona Lassa ile karşılaşacak. İddaa bu maçta deplasman aleyhine 6.5 handikap acmışken, Bets10 ise handikapı 5.5 olarak belirlemiş

Zenit Euroleague ilk maçında Alba Berlin karşısında ağır bir yenilgi alarak sahadan ayrıldı.Ayrıca bu macta takımın en tecrübeli ve en değerli uzunu Gustavo Ayon’u sakatlığa kurban verdiler ve Ayon’un 1-2 hafta arası parkelerden uzak kalması beklenıyor. Ayrıca Zubkov’un bir süre parkelerde olamayacağı açıklandı. Buna rağmen 4 gün önce lig maçında büyük bir sürprize imza atarak Cska Moskova’yı deplasmanda maglup etmeyi başardı.

Barcelona Lassa ise Euroleague’de temsilcimiz Efes deplasmanında kazanarak başladı.Mirotic bu macta ağırlığını koymuştu. Ligde ise süprize imza atarak deplasmada Andorra karşısında sahadan yenilgi ile ayrıldılar.Yazın en büyük transfer operasyonuna imza atan Barcelona henüz tam olarak takım olmayı başarabilmiş değil fakat Mirotic, Davis, Delaney, Higgins gibi yıldızlara sahip, ve kalite olarak Zenit’in çok önündeler.

Zenit ligde Cska karşısında süprize imza atmış olsada, Ayon’un olmadığı pota altında Davis, Tomic ve Mirotic’e karşı durabilmeleri çok zor. Kadro kalitesi arasında büyük fark var iki takım arasında. Barcelona’nın ligdeki yenilginin acısını Zenit karsısında çıkaracağını düşünüyorum. Bu macta tahminimi Barcelona’dan yana kullanacağım.

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) 1.55

Avrupa Bahis Oranı: MS 2 (-5.5) 1.67

Güven İndeksi: 8