Paul Gasol, Yeni Doğan Kızına “Gianna” Adını Vererek Bryant Ailesini Onore Etti

Paul Gasol, Yeni Doğan Kızına “Gianna” Adını Vererek Bryant Ailesini Onore Etti

14 Eylül 2020 Kapalı Yazar: baskethaber basket

Pau Gasol ve eşi Catherine Gasol’ün beklediği müjdeli haber geldi ve yeni çocuklarının dünyay geldiğini duyurdular. Aileye yeni katılan güzel bayanın adının Elisabet Gianne olacağını açıkladılar.

Pau’nun isteği ve eşinin de kabul etmesi üzerine Kobe Bryant ile beraber helikopter kazasında hayatını kaybeden kızı Gianna’dan esinlenerek bu ismi verdiklerini belirttiler.

Pau Gasol, şahsi twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Miniğimiz sonunda geldi! Sağlıklı bir şekilde doğum gerçekleşti ve daha mutlu olamazdık! Elisabet Gianna Gasol… Çok güzel kızımız için çok anlamlı bir isim.

Ayrıca Elisabet Gianna’nın vaftiz annesinin de Kobe’nin eşi Vanessa Bryant olacağını kendi yaptığı “Vaftiz kızım geldi!” şeklindeki Instagram paylaşımından öğrendik. Pau da kendisine “Seni çok seviyoruz kardeşim! Ellie Gianna’mıza en iyi vaftiz annesi olacaksın!” yanıtını verdi.

Gasol ve Bryant ailesi Kobe’nin vefatı sonrası da sıklıkla görüşmeye devam ediyorlar. Bildiğiniz üzere Gasol’ün 2008-2014 yılları arasında Los Angeles Lakers‘ta forma giydiği dönemde aileler yakın bir arkadaşlık kurmuştu.