Pınar Karşıyaka Kızılyıldız Mücadelesi 74-63 Skorla Sona Erdi

12 Eylül 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Gloria Cup Uluslararası Erkekler Basketbol Turnuvası’nda dördüncü gün mücadelesi için Pınar Karşıyaka ve Kızılyıldız ekipleri karşı karşıya geldi. 74-63 skorla sona eren oyunun kazananı Kızılyıldız ekibi oldu.

Gloria Cup Uluslararası Erkekler Basketbol Turnuvası’nda dördüncü gün heyecanı yaşandı. Yeni sezona hazırlık yapan ekipler, nefes kesen mücadelelerine devam ettiler.

Turnuvanın dördüncü gününde Pınar Karşıyaka ve Sırbistan ekibi Kızılyıldız kozlarını paylaşırken, mücadele 74-63 skorla sona erdi. Müsabakanın kazananı ise Kızılyıldız ekibi oldu.

Antalya’da bu yıl dördüncüsü düzenlenen Gloria Cup mücadeleleri büyük bir heyecanla devam ediyor.

Hazırlık oyunları kapsamında Sırbistan temsilcisi Kızılyıldız ile kozlarını paylaşan Pınar Karşıyaka ekibi, bu kez parkeden mağlubiyetle ayrıldı.

Nefes kesen bir müsabakaya imza atan ikilinin maçı 74-63 skorla sona erdi.

Gloria Sport Arena’da oynanan oyunun yönetiminde ise Uros Nikolic, Mykola Ampbrosov ve Kristaps Konstantinovs görev aldı.

Skorerler Metecan ve Loyd Oldular

Maçın skorer isimleri ise Pınar Karşıyaka ekibinde 14 sayı ile Metecan Birsen olurken, Kızılyıldız’da 17 sayı ile Loyd oldu.

Turnuva kapsamındaki ikinci hazılık organizasyonu ise 13 Eylül günü Anadolu Efes ve Kızılyıldız müsabakası ile tamamlanmış olacak. Öte yandan turnuvadan çekilen kulüpler arasında Galatasaray Doğa Sigorta, Fenerbahçe ve Türk Telekom yer aldı.

Güncel Yazılar