Pınar Karşıyaka Menajeri Selim Çınar’dan Açıklama

Pınar Karşıyaka Menajeri Selim Çınar’dan Açıklama

16 Haziran 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı Genel Menajeri Selim Çınar, takımının FIBA Avrupa Kupası kararına  ilişkin konuştu. Ev sahipliği konusunda son derece ısrarlı olduklarını belirterek, ‘Dörtlü Final’ mücadelesinin kendi şehirlerinde olmasını istediğinin altını çizdi. FIBA Avrupa Kupası’nda da adını son 4 takım arasına yazdırmayı başaran ekip, 15 Haziran Pazartesi günü Almanya’nın Münih şehrinde gerçekleşecek olan toplantının kararını büyük bir heyecanla bekliyor.

Son günlerde sık sık gündeme gelen konulardan biri de Pınar Karşıyaka ekibinin FIBA Avrupa Kupası’na ev sahipliği isteği oluyor. Takımın Genel Menajeri Selim Çınar ise bu konudaki isteklerini tekrar dile getirdi ve ev sahipliği konusunda ısrarcı olduklarını söyledi.

FIBA Avrupa Kupası’nda Dörtlü Final’e ev sahipliği yapmak ve beraberinde de kupayı kazanmak istediklerinin altını da çizdi. Bu konuda alınacak karar için ise dün yapılan Almanya’daki Münih toplantısına kaldı.

Karşıyaka Ekibi Hazır

Kupalara ilişkin kararların alınması beklenirken, konuyla ilgili açıklama yapan Selim Çınar, organizasyonun tamamında ulaşımdan konaklamaya kadar tüm detayları düşündüklerini söyledi. Ve bu anlamda hem görüşmeleri hem de hazırlıkları yaptıklarını söyledi.

Öncesinde FIBA tarafından tüm kupa organizasyonlarının Dörtlü Final formatıyla uygulanacağını bildirirken, Pınar Karşıyaka ekibi de ısrarını sürdürüyor.

Güncel Yazılar