Rıdvan’dan Bandırma’ya Duygusal Veda Mesajı

Rıdvan’dan Bandırma’ya Duygusal Veda Mesajı

8 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: baskethaber basket

Alt yapısından yetiştiği Teksüt Bandırma‘da A takım kaptanlığına kadar yükselmiş olan ve bu yaz takımdan ayrılarak Bahçeşehir Koleji ile anlaşan Rıdvan Öncel, takımı için birveda mesajı yayınladı.

Rıdvan duygusal bir veda mesajı yayınlarken teşekkürlerini de iletmeyi unutmadı.

İşte genç oyuncunun Bandırma ailesine mesajı:

Yaklaşık 11 seneme, çocukluğumun ve gençliğimin en güzel yıllarına, sayısız başarıya, en güzel anılarıma, yardımlarını hiçbir zaman unutmayacağım ikinci ailem olan abilerime ve kardeşlerime, küçük tedirgin bir çocuk olarak kapısından girdiğim bu kulübe ve Bandırma’ya A Takım kaptanı olarak veda ediyorum.

Her saniye benimle olan aileme, benim bu seviyede bir sporcu olmamı sağlayan kulübüme, yöneticilerine ve üzerimde emeği olan malzemecisinden masörüne, kondisyonerinden antrenörüne bütün kulüp çalışanlarımıza, Bandırma’nın bana en büyük hediyesi olan arkadaşlarıma ve dostlarına çok teşekkür ederim.

Bir de en kötü günümüzde bile bizleri destekleyen, düştüğümüzde tekrar ayağa kalkmamızı sağlayan, biz genç sporcuları en önemli noktalarda ateşlemeyi bilen, bizleri daima sevgi ile karşılayan Bandırma’nın değerli taraftarlarına çok teşekkür ederi.

Allah’ım hepinizden razı olsun. Hepiniz hakkınızı helal edin. Bu yeni mücadelemde dualarınızı benden eksin etmeyin. Yeniden görüşünceye kadar Allah’a emanet olun.

EDİTÖR YORUMU:

Rıdvan son yıllarda Bandırma basketbol fabrikasında yetişen önemli isimlerden sadece birisi. Umarız önümüzdeki yıllarda da bir çok ismin yetiştiğini ve Avrupa’da mücadele eden önemli takımlara transfer olduğunu görmeye devam ederiz. Tabi gönül isterdi ki piyasa şartları ve ekonomik standartlar Rıdvan’ı yetiştiren kulüp Bandırma’ya da bu transferden finansal bir getiri sağlasın…