OGM Ormanspor Transferlere Devam Ediyor

OGM Ormanspor Transferlere Devam Ediyor

8 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye’de tescil edilen basketbol liglerinin ardından, spor kulüpleri transfer konularına odaklanmaya başladı. Son derece tempolu bir hazırlık süreci geçiren ekiplerden biri de OGM Ormanspor Erkek Basketbol Takımı için gerçekleşiyor. Takımda kaptan Cevher Özer ile de bu kapsamda sözleşme yenilendiğinin duyurusu yapıldı.

Tüm dünyada etkisini gösteren yeni tip koronavirüs salgını, Türkiye’de de spor faaliyetlerinin uzun süre aksamasına neden oldu. Ülkede bazı futbol ligler haricinde ise spor faaliyetlerine kaldığı yerden devam gerçekleşmedi.

Basketbolda da şampiyon ilanı olmadan tescil kararının alındığı süreçte, spor kulüpleri ise gelecek sezon için hazırlık yapmaya girişti.

OGM Ormanspor Erkek Basketbol Takımı için de iç transfer dönemi hala devam ediyor. Takım kaptanı Cevher Özer ile de sözleşme yenilediğini duyuran yönetim, yeni bir ismi daha kadroya aldıklarının bilgisini verdi.

Genç Oyuncu Ormanspor’da

Basketbolda genç isimlerin devri olacak gibi görünen yeni sezonda, OGM Ormanspor Erkek Basketbol Takımı, genç oyuncu Yiğit Baran Sarıkaya ile anlaşmaya vardı.

Yeni sezon öncesinde kadro yapılandırmasına giden ekip, 21 yaşındaki Yiğit Baran Sarıkaya ile anlaşma imzaladı. Öte yandan 37 yaşındaki kaptanla da sözleşme uzatmasına gidildiği yine kulüp tarafından açıklanan bilgiler arasında yer aldı.

Güncel Yazılar