Shane Larkin İçin NBA Takımları Devreye Girmeye Hazırlanıyor

Shane Larkin İçin NBA Takımları Devreye Girmeye Hazırlanıyor

28 Mart 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Anadolu Efes ekibinde üstün performansı ile dikkatleri üzerine çeken Amerikalı basketbol yıldızı Shane Larkin için NBA ekipleri sıraya girdi. Birden fazla ekip, Larkin’i ilk 5 oyuncusunda ve yedek point guard olarak düşünmeye de devam ediyor.

 

Üstün performansı ile dikkatleri üzerine çeken Anadolu Efes ekibinin Amerikalı basketbol yıldızı Shane Larkin, NBA takımları tarafından istenmeye başladı. Pek çok takımda kısmen ilk 5 oyuncusu ve yedek point guard olarak görülen oyuncu için istekler de art arda gelmeye başladı.

 

Amerikalı yıldız için bu sene içerisinde dominant bir sezon geçirdiği düşüncesi yayılırken, oyuncunun 2020-2021 sezonu için de bir NBA çıkışı söz konusu olmuş durumda.

 

Anadolu Efes ekibinde forma giyen ve Türk Milli Takım oyuncusu olan Shane Larkin, Euroleague’in yanı sıra Türkiye Süper Ligi’ndeki üstün performansı ile de dikkatleri üzerine çekmiş durumda.

 

Keith Smith Açıkladı

 

NBA muhabirlerinden olan Keith Smith, efsane oyuncu için sosyal medya paylaşım sitesi olan Twitter üzerinden Larkin için ciddi bir ilgi durumunun söz konusu olduğunu, NBA ekiplerinin onu kendi takımlarında görmek istediklerini ifade etti.

 

Efsane sporcu, Dallas Mavericks, New York Knicks, Brooklyn Nets ve Boston Celtics formalarını da geçmiş zaman içerisinde giymesi ile biliniyordu.