Shane Larkin Okyanus Koleji’nin Paneline Katıldı

Shane Larkin Okyanus Koleji’nin Paneline Katıldı

14 Şubat 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Anadolu Efes ekibinin yıldız isimlerinden biri olan Shane Larkin, katılmış olduğu panelde NBA yıldızı olan ve geçtiğimiz haftalarda helikopter kazası sonucunda hayatını kaybeden Kobe Bryant ile ilgili açıklama yaptı.

 

Anadolu Efes takımının yetenekli basketbolcularından olan Shane Larkin, Okyanus Koleji’nin Halkalı kampüsünde ‘gelecekte bir gün, meslekte ilk gün’ isimli bir panele katıldı. Panele katılım sağlayanlar arasında Anadolu Efes ekibinin takım kaptanı olan Doğuş Balbay da yer aldı.

Panelde konuşan Doğuş Balbay, panelde bulunan öğrencilere de birkaç tavsiyede bulundu. Sporun yanında eğitimin de son derece önemli olduğunu belirten takım kaptanı, öğrencilere bununla ilgili açıklamada bulundu.

 

Tüm Zamanların En İyi Oyuncusu

Panelde konuşan ve dikkatleri üzerine çeken diğer bir isim de Larkin oldu. Konuşmalarında helikopter kazası sonucunda hayatını kaybeden NBA yıldızı Kobe Bryant ile ilgili anısını da anlatan oyuncu, bir maçta Kobe ile karşı karşıya gelmenin inanılmaz bir deneyim olduğuna da vurgu yaparak, “Kobe Bryant’ın Lakers formasıyla emekli olduğu yıl, ona karşı oynama fırsatım olmuştu” ifadelerini kullandı. Bunun inanılmaz bir deneyim olduğuna da dikkat çeken sporcu, kendisine sunulan tavsiyeleri de paylaştı.

 

Bryant için tüm zamanların en iyi oyuncularından biri olduğunu belirten basketbolcu, “O her zaman efsane olarak kalacak” dedi.