Shaquille O’Neal Göz Yaşları İle Konuştu

Shaquille O’Neal Göz Yaşları İle Konuştu

30 Ocak 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Hem basketbol camiasını hem de NBA dünyasının acı kaybı olan Kobe Bryant ölümü ile ilgili Shaquille O’Neal canlı yayında açıklama yaptı.

Amerikan basketbol ligi NBA’de adeta bir simge haline gelen Kobe Bryant, yaşamış olduğu helikopter kazası sonucunda hayatını kaybetti. 42 yaşında gözlerini yuman yıldız oyuncunun eski dostu Shaquille O’Neal de bu acı kayba dair canlı yayında açıklama yaptı. Hissettiklerini ve Kobe’yi konuşurken göz yaşlarına hakim olamayan yıldız oyuncu, Bryant ile birlikte birçok şampiyonluk sevincini de yaşamıştı.

İki arkadaştan öte, iki kardeş olan Bryant ve Shaq, birlikte pek çok başarıya imza atmışlardı. Dünyanın en harika basketbolcusunu kaybetmiş olmanın düşüncesi diyerek, acısını tarif edemeyen NBA yıldızı, “Yaptıklarımızdan ötürü isimlerimiz hep birlikte anıldı” ifadelerini kullandı.

Tek Dileğim Onlara Bir Şeyler Söyleyebilmek

İş bitirici, iki zihnen güçlü insan tanımlamasını da yapan Shaq, “İnsanlar zamanla geçecek diyor ama benim için çok olacak” dedi. Tek dileğinin babasına, kız kardeşine ve Kobe’ye bir şeyler söyleyebilmek olduğunu da gözyaşlarıyla ekledi.