Vanessa Bryant: “Kutlamak İçin Bizimle Birlikte Olmasını Dilerdik.”

Vanessa Bryant: “Kutlamak İçin Bizimle Birlikte Olmasını Dilerdik.”

5 Nisan 2020 Kapalı Yazar: baskethaber basket

NBA‘de geleneksel olarak her sezon düzenlenen Naismith Basketball Hall Of Fame (Onur Listesi) organizasyonu bu kez coronavirus tedbirleri nedeniyle sanal olarka gerçekleştiridi.

Bu prestijli ünvana hak kazanan yeni oyuncular Kobe Bryant, Tim Duncan ve Kevin Garnett oldular.

Ocak ayında elim bir helikopter kazası sonucu kızı Gianna ve diğer 7 kişiyle beraber kaybettiğimiz Kobe Bryant‘ı temsilen eşi Vanessa Bryant, ESPN’e videokonferans ile bağlanarak açıklamalarda bulundu:

İnanılmaz bir başarı ve onur! Onunla çok fazlasıyla gurur duyuyoruz. Açıkçası bu başarıyı kutlamak için bizimle birlikte olmasını dilerdik. Kesinlikle NBA kariyerindeki zirvesi ve sporcu olarak elde ettiği her başarı burada olmak için bir basamaktı. Onunla inanılma bir şekilde gurur duyuyoruz.

Bu vesileyle Black Mamba’yı bir kez daha gözlerimizde yaşlar ve kalbimizde bir sızı ile anıyoruz. Basketbol tarihinin en büyük skorerlerinden ve liderlerinden biri olan Bryant, elbette bu prestijli ünvanı fazlasıyla hakeden isimlerden biriydi. Keşke onun bu gururu ailesiyle ve bizlerle paylaşacağı konuşmasını dinleyebilsek, duygularını öğrenebilseydik. Umarız bu gece bizlere cennetten gülümsüyorsundur Kobe!

https://www.youtube.com/watch?v=kqbPnKxnnWc