Aaron Harrison İçin CSKA Moskova Harekete Geçti

Aaron Harrison İçin CSKA Moskova Harekete Geçti

22 Haziran 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Türkiye’de koronavirüs salgınının ardından Türkiye’de şampiyon ilan edilmeden ‘Beyaz Sezon’ ilan edilmesi, spor kulüplerini transfer sürecine yönlendirdi. Gelecek sezonun hazırlıkları için büyük bir çaba içerisinde olan kulüpler kadrosunu daha iddialı bir hale getirmek için de harekete geçti.

Gelecek sezonun hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken, Galatasaray Doğa Sigorta ekibinde forma terleten Aaron Harrison için ise Avrupa devleri devreye girdi.

Avrupa devleri arasında yer alan CSKA Moskova ekibinin de, bu süreçte Aaron Harrison için harekete geçtiği bilgisi edinildi.

Dimitris Itoudis Devreye Girdi

Galatasaray Doğa Sigorta ekibindeki son iki sezonunu son derece başarılı bir performans ile geçiren başarılı oyuncu, takımdaki başarısı ile de dikkatleri çekmeyi başardı. Yeni sezonda cimbomun yıldız ismi kadroda tutmayı istese de, oyuncunun talipleri artmaya devam ediyor.

Yıldız isim için Avrupa ekipleri sıraya dizilirken, son talibin ise CSKA Moskova olduğu öğrenildi. Sarı kırmızılı oyuncuyu kadrosuna katmayı planlayan Rus ekibin rakipleri arasında da Yunan ekibi Olympiacos yer alıyor.

Yunan takımının da transfer listesinde yer alan ve öncelikli bulunan oyuncu, taliplerinin artması ile gelecek sezonda sarı kırmızılı takımda forma giyemeyebilir. Öte yandan CSKA Moskova ekibinin Başantrenörü Dimitris Itoudis’in devreye girdiği iddia edildi.

Güncel Yazılar