Ali Koç Önemli Açıklamalarda Bulundu

Ali Koç Önemli Açıklamalarda Bulundu

19 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Bu sezon Fenerbahçe Beko ekibinde yaşanan Başantrenör Zeljko Obradovic ayrılığı, tüm spor camiasının gündemine oturan konuların başında geliyor. Efsane hocanın takımdan ayrılmasının ardından ise sarı lacivertli kulüp yeni bir döneme başlamanın sürecine girdi.

Koronavirüs salgını sonrasında ülkesi Sırbistan’a dönme kararı alan Zeljko Obradovic, döndüğünde 1 yıl süreyle başantrenörlük görevine ara verdiğini açıkladı

Obradovic sonrasında yeni bir döneme başlayan sarı lacivertlilerde, ayrılık sonrası ise Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç açıklama yaptı. Konuya ilişkin konuşan sarı lacivertli yönetici, yapmış olduğu transferlerin de kulübe yakışıp yakışmadığı sorusuna ilişkin cevap vermiş oldu.

Burası Fenerbahçe Spor Kulübü

Sorunun yöneltilmesi üzerine cevap veren Ali Koç, basketbolu ne kadar seyrettiklerini bilmediğini ifade ederek, duruma ise yakışan ya da kadro yapılanması olarak faklı alanlardan bakılabileceğini ekledi.

Obradovic’e teşekkür dileklerinde bulunan sarı lacivertli başkan, kendisinin çok sayıda başarı, mutluluk tattırdığının da altını çizdi. Ve hem basketbol dünyasında hem de Fenerbahçe dünyasında efsane bir hoca olduğuna da dikkat çekti.

Kulüp için söz konusu ayrılığın travmatik bir durum olduğunu ifade eden Koç, gitmesini ise kimsenin istemediğini vurguladı. Fakat burasının da Fenerbahçe Spor Kulübü olduğunun hatırlatmasını yaptı. Birinin gitmek istediğinde de bu sebeple bir yere kadar mücadele edileceğini ekledi.

Güncel Yazılar