Beşiktaş Ekibinde Bahar Çağlar İle Yollar Ayrıldı

Beşiktaş Ekibinde Bahar Çağlar İle Yollar Ayrıldı

18 Haziran 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı’da yeni bir veda yaşandı. Milli basketbolcu Bahar Çağlar ile yolların resmen ayrıldığı duyuruldu. Ayrılığın sebebinde ise siyah beyazlı kulübün bundan sonra altyapıdan yetişen oyuncularla yola devam etmek istemesi oldu.

Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı’nda Bahar Çağlar ile yolların resmen ayrılmasına karar verildi. Altyapıdan yetişten sporcularla yola devam etmek isteyen siyah beyazlı kulübe, milli oyuncudan onay yanıtı geldi. Alınan kararı saygıyla karşılayan basketbolcu, veda mesajını ise sosyal medya üzerinden yayınladı. Başarılı sporcu, yeni adresinin ise BOTAŞ olduğunun bilgisini verdi.

Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan milli basketbolcu, önceki sezon Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı’nın formasını giymenin, kendisi için büyük bir mutluluk olduğunu belirtti. Ayrıca takıma kaptanlık yapmanın da kendisi için bir gurur kaynağı olduğunu ifade etti.

Alınan Karara İçimiz Buruk

Söz konusu duyguları yaşamaya olanak sağlayan Beşiktaş yönetimine ve siyah beyazlı taraftara da teşekkür dileklerinde bulundu. Ve her bakımdan yardımcı olan kenar yönetimi ile teknik ekibe ve her zaman beraber olduğu takım arkadaşlarına da teşekkür dileklerini ekledi.

Gelecek sezonda Ahmet Nur Çebi’nin altyapıdan gençler ile yola devam etme kararını da buruk olsa da saygıyla karşıladıklarını belirtti. Ve gelecek sezonda yeni güzel anılar biriktirmek için BOTAŞ Spor Kulübü ile basketbol kariyerine devam edeceğinin bilgisini de verdi.

Güncel Yazılar