BOTAŞ Ayşe Cora İle Anlaştığını Duyurdu

BOTAŞ Ayşe Cora İle Anlaştığını Duyurdu

19 Haziran 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Koronavirüs salgını nedeniyle uzun bir süre oynanmayan basketbol ligleri için alınan karar, beyaz sezon yönünde olmuştu. Yeni sezon için hazırlıklara yönelen spor kulüplerinde, hem ayrılıklar hem de yeni transferlerin haberleri art arda gelmeye başladı.

Özellikle son günlerde basketbol transferlerinde büyük isimleri kadrosuna dahil eden ve adını sık sık haberlerde duyuran BOTAŞ ekibi, bir ismi daha renklerine bağladı. Bahar Çağlar, Tilbe Şenyürek ve Işıl Alben’in ardından ekip, Fenerbahçe ekibinden ayrılan Ayşe Cora ile anlaştığını duyurdu.

Beşiktaş’tan Bahar Çağlar ve Galatasaray’dan da Tilbe Şenyürek ile Işıl Alben’i kadrosuna alan BOTAŞ ekibi, şimdi de Fenerbahçe’den Ayşe Cora ile anlaştığını duyurdu.

İddialı Bir Kadro Kuruluyor

Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden ekip, transferleriyle o kadar iddialı bir takım kurdu ki, tüm basketbol dünyasının da gündemine oturmayı başardı.

Sarı lacivertli kulüpten ayrılan milli basketbolcunun resmen kulübe transfer olduğunun duyurusunu yapan kulübün bu haberi ise spor dünyasında yankılandı. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan milli sporcu ise, BOTAŞ ile anlaşma sağladığını ve herkese çok teşekkür ettiğini ekledi.

27 yaşındaki oyun kurucu olan sporcu, gelecek sezonda böylelikle başkent temsilcisi ekipte forma terletmiş olacak.

Güncel Yazılar