Brynton Lemar Anlaşması İmzalandı

Brynton Lemar Anlaşması İmzalandı

14 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

ING Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Gaziantep Basketbol ekibi, gelecek sezonun hazırlıklarına devam ediyor. Ekip, iddialı bir kadro hazırlığının peşine düşerken, Amerikalı yıldız isim Brynton Lemar ile de resmen anlaştı. Sporcuyla 1 senelik anlaşmaya varan kulüp, iddialı çalışmalarına ise devam ediyor.

Konuya ilişkin transfer açıklama Gaziantep Basketbol Kulübü ile gelirken, takımın gelecek sezon için yapacağı transferler de merak konusu oluyor.

ING Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Gaziantep Basketbol, yeni sezon için hazırlıklarına devam ediyor. Koronavirüs salgını nedeniyle şampiyon ilan edilmeden tüm basketbol ligleri tescil edildi. Tescilin ardından ise basketbol ekipleri, yeni sezonun hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor.

ING Basketbol Süper Ligi’nde gelecek sezonun hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediliyor. Gaziantep Basketbol ekibi de bu süreçte transfer çalışmalarına devam ediyor.

1 Senelik Anlaşma

Edinilen son bilgilere göre ekip, Amerikalı yıldız Brynton Lemar ile anlaşmaya vardı.

Konuya ilişkin açıklama ise kulüpten geldi. Yapılan açıklamaya göre, gelecek sezon hazırlıkları sürecinde oyuncuyla iletişime geçildi. Önceki sezon Polonya ligi ekiplerinden olan Start Lublin’de forma giyen oyuncuyla temasın ardından ise oyuncuyla 1 yıllığına anlaşma imzalandı.

25 yaşındaki şutör sporcu, gelecek sezonda Gaziantep temsilcisinin başarısı için mücadele etmiş olacak.

Güncel Yazılar