Denizli Basket İki Bomba Transfere İmza Attı

15 Eylül 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

 

Basketbolda yeni sezon için hazırlıklara sıkı bir çalışma programı ile devam ediliyor. Bu süreçte kadrosunu daha güçlü hale getirmek isteyen Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket de bir transfere daha imza attı. Edinilen bilgilere göre Anadolu Efes ekibinde forma giyen Mustafa Kurtuldum ve Karşıyaka Belediyespor’da forma terleten Kılıçarslan Şenkahya ile anlaşmaya varıldığı duyuruldu.

 

Tüm dünyada etkisini göstermeyi sürdüren yeni tip koronavirüs salgını, spor faaliyetlerini olumsuz etkilemişti. Uzun aranın ardından yeni sezona hazırlanan ekipler de parkelerin özlemini hala çekiyorlar. Bu süreçte kadrosunu güçlendirmek isteyen Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket de transfer çalışmalarına ağırlık veriyor.

 

Bir Kiralık Bir Sözleşmeli

 

Daha iddialı ve güçlü bi kadro ile yeni sezonda parkede mücadele etmek isteyen Merkezefendi Denizli Basket ekibi, bomba gibi iki transfere adını yazdırdı.

 

Denizli temsilcisi ekip, Anadolu Efes ekibinden Mustafa Kurtuldum ve Karşıyaka Belediyespor ekibinden de Kılıçarslan Şenkahya ile anlaşmaya vardığını duyurdu.

Konuya ilişkin açıklama ise kulüpten yazılı olarak yapıldı. Yapılan açıklamada Anadolu Efes’ten kiralık olarak Mustafa Kurtuldum’un transfer dildiği, Kılıçarslan Şenkahya ile de sözleşme imzalandığı belirtildi.

Öte yandan oyuncunun Merkezefendi Belediyesi Spor Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine, Başkan Veli Deveciler ile Genel Menajer Evren Yenice de katılım gösterdi.

Güncel Yazılar