Fenerbahçe Öznur Kablo

Fenerbahçe Öznur Kablo ve İzmit Belediyespor Ekipleri Karşılaştı

Posted by

Kayseri’de düzenlenmekte olan 14’üncü Erciyes Cup Kadınlar Basketbol Turnuvası için Fenerbahçe Öznur Kablo ve İzmit Belediyespor ekipleri karşı karşıya geldi. 71-54 skorla sona eren oyunun kazananı sarı lacivertliler oldu.

Basketbolda yeni sezon için hazırlıklar kapsamında düzenlenen turnuvalardan biri de Kayseri’de her yıl organize dilen Erciyes Cup Kadınlar Basketbol Turnuvası oluyor. Bu sene 14’üncüsü düzenlenen turnuvada karşı karşıya gelen İzmit Belediyespor ve Fenerbahçe Öznur Kablo ekiplerinin müsabakası ise nefes kesti.

71-54 skorla sona eren oyunun galibiyet sevincini Sarı Kanarya ekibi yaşarken, Fenerbahçe Öznur Kablo ekibi yarın Bellona ile kozlarını paylaşmak için karşı karşıya gelecek.

Yarın saat 19:00’da oynanacak müsabaka Kadir Has Spor Salonu’nda oynanacak. Mücadelenin yönetiminde ise hakem Serdar Ünal, Kemal Digilli, Umut Özgün Ergün görev alacak.

Skorer İsim 25 Sayı ile Sevgi Uzun

Öte yandan İzmit Belediyespor ve Fenerbahçe Öznur Kablo ekipleri arasında gerçekleşen müsabakada ise skorer isim ise 25 sayı ile Sevgi Uzun oldu. Sarı lacivertli takımda Uzun’u takip eden 14 sayı ile Cecilia Zandalasini oldu.

İzmit ekibinde ise skorer isimler 12’şer sayı ile Dos Santos ve Egle Siksniute oldular.

Güncel Yazılar