Fenerbahçe’den Trey Thompkins Hamlesi

Fenerbahçe’den Trey Thompkins Hamlesi

26 Nisan 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Fenerbahçe Beko’da hareketli günler devam ederken gelecek sezon yapılanması için çalışmalar da sürüyor. Korona virüs salgını nedeniyle zor günler geçiren Fenerbahçe Beko, geçtiğimiz günlerde takım içinde korona virüs testi pozitif çıkan kişilerin olduğunu açıklamıştı. Hastaların iyileşmesi ve yeni test sonuçlarının negatif çıkmasıyla rahat bir nefes alan Fenerbahçe, transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Gelecek sezon güçlü ve iddialı bir takım kurmak isteyen Fenerbahçe’nin gündeminde yıldız oyuncu bulunuyor. Fenerbahçe’nin Real Madrid takımında oynayan TreyThompkins’e ciddi bir teklif yaptığı iddia edildi. ABD’li yıldız oyuncunun daha önceki dönemlerde de Fenerbahçe’ye transfer olacağı konusu gündeme gelmişti.

Fenerbahçe Beko’dan Sürpriz Transfer Atağı

Avrupa’da ve Türkiye’de basketbol liglerine ara verilmesine rağmen takımlar yapılanma çalışmalarına devam ediyor. Gelecek sezon için iddialı bir takım kurmak isteyen Fenerbahçe Beko, yıldız oyuncuyla temasa geçti. Real Madrid ile sözleşmesi sona erecek olan TreyThompkins ile görüşen Fenerbahçe’nin oldukça iyi bir teklif yaptığı iddia edildi.

29 yaşında olan ABD’li yıldız bu sezon gösterdiği yüksek performansla dikkatleri üzerine çekmişti. Korona virüs testi pozitif çıkan ve tedavi gören oyuncu, virüsle mücadelesinden başarıyla ayrılarak normal hayatına devam ediyor. Oyuncunun Fenerbahçe’nin teklifine ne cevap vereceği merakla bekleniyor.