Malcolm Delaney İle 2 Yıllık Sözleşme İmzalandı

Malcolm Delaney İle 2 Yıllık Sözleşme İmzalandı

4 Haziran 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Türk Hava Yolları Avrupa Ligi’nde mücadele eden AX Armani Exchange Olimpia Milan ekibi gelecek sezon için yoğun bir tempo ile çalışmalara başladı. Yeni sezonda çok daha iddialı bir takımla sahada yer almak isteyen ekip, transfer çalışmalarına da başladı.

Türk Hava Yolları Avrupa Ligi ekiplerinden biri olan AX Armani Exchange Olimpia Milan ekibi de Barcelona ile yollarını ayıran Malcolm Delaney ile 2 yıllık sözleşmeye imza attı.

Gelecek sezonda daha iddialı bir kadroya sahip olmak isteyen AX Armani Exchange Olimpia Milan ekibi, özellikle transfer çalışmalarına özen gösteriyor. Türkiye’de basketbol liglerinin tescil edilme kararının ardından, kadrosunu daha da güçlendirmek isteyen Olimpia Milan Malcolm Delaney ile anlaşmasını da duyurdu.

Williams Ve Datome’nin Peşinde

Barcelona ekibinden ayrılan sporcu ile 2 yıllık sözleşmeye imza attığını duyuran kulüp, önümüzdeki sezona çok daha iddialı girmenin planlarını yapıyor.

Öte yandan takımın başarılı basketbolcularından biri olan Sergio Rodriguez ile de sözleşme uzatılma kararı alındığı bildirildi.

CSKA Moskova ekibinden ayrılan Kyle Hines ile anlaşma sağlayan Milano, ligin en iddialı ekiplerinden biri olan Fenerbahçe Beko’nun da bazı oyuncularını yakın takibe başladı.

Sarı lacivertli takımda forma terleten Derrick Williams ve Luigi Datome için girişimlere başlandığı da edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

Güncel Yazılar