Özhan Çıvgın Akhisarspor Ekibi İle Yollarını Ayırdı

Özhan Çıvgın Akhisarspor Ekibi İle Yollarını Ayırdı

25 Haziran 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele eden ve iddialı ekiplerden biri olan Akhisar Belediye Basbetbol ekibi, gelecek sezonun hazırlıklarına devam ediyor. Takımdaki son dakika açıklamasına göre ise kulüp, sözleşmesi devam eden antrenör Özhan Çıvgın ile yollarını resmen ayırdı.

Koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye’deki tüm basketbol ligleri şampiyon ilanı olmadan tescil edildi. Bu kararın ardından yeni sezon için hazırlıklara başlayan spor kulüpleri, takımlarında yenilik yapma sürecine de girişti.

Transferler ile daha iddialı takım kurmanın peşine düşen yönetimlerde, antrenörler ile de ayrılıklar yaşanmaya devam ediyor. Türkiye Basketbol Ligi’nin iddialı takımlarından biri olan Akhisar Belediye Basketbol’da da bu anlamda gelişme yaşandı. Takımın antrenörü Özhan Çıvgın ile yolların resmen ayrıldığı bilgisi edinildi.

Herkese Teşekkür Dileklerinde Bulundu

Takımın basketbol koçunun eski takım Büyükçekmeceye’ye 2 senenin ardından dönmeye hazırlandığı bilgisi edinildi. Teknik isim yapmış olduğu veda açıklamasında, Akhisar ekibinde çalışmaktan çok mutlu olduğunu ve gurur duyduğunu fakat karşılıklı olarak yolları ayırdıklarını söyledi.

Kendilerinden hiçbir şekilde desteklerini esirgemeyen ve kader birliği yapılan Başkan Alper Ayan ve yönetim kurulu üyeleri için de teşekkür dileklerinde bulundu. Birlikte çalışılan dönemde de tam olarak ekip ruhu gösterdiklerini söyledi. Ve Akhisar halkına da teşekkür dileklerinde bulundu.

Güncel Yazılar