Sarunas Jasikevicius Alternatif İsim Oldu

Sarunas Jasikevicius Alternatif İsim Oldu

28 Haziran 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Fenerbahçe Beko ile yollarını resmen ayırma kararı alan Başantrenör Zeljko Obradovic yerine yeni isim arayışları başladı. Sarı lacivertli takımın en önemli alternatifi ise bu konuda Sarunas Jasikevicius oldu. Litvanyalı antrenörün olumsuz cevap vermesi ise, Sarı Kanarya’yı ezeli rakibinin koçuna yönlendirecek.

Koronavirüs salgını sonrasında ülkesi Sırbistan’a dönen Zeljko Obradovic, 1 sene boyunca antrenörlük yapmama kararı aldı. Bu sebeple de Fenerbahçe Beko ekibi ile yollarını resmen ayıran teknik ismin yerine, alternatif isimler arayışı tüm hızıyla başladı.

Sarı lacivertli takımın başına geçecek isimler arasında ise Litvanyalı basketbol koçu Sarunas Jasikevicius yer aldı. Koçun olumsuz yanıt verme durumunda diğer bir alternatif ise Galatasaray’ın antrenörü Ertuğrul Erdoğan olacak.

Ertuğrul Erdoğan İkinci Sırada

Türk Hava Yolları Avrupa Ligi’nde mücadele eden Fenerbahçe Beko ekibi, Obradovic’in ardından büyük bir üzüntü yaşamaya devam ediyor. Takımın başına kimin geçeceği büyük bir merak konusu olurken, alternatif ilk isim ise belli oldu.

Litvanyalı basketbol koçu Sarunas Jasikevicius için harekete geçen Sarı Kanarya’nın olumsuz cevap alma ihtimali ise farklı bir ismi gündeme getirdi.

Antrenörden olumsuz cevap alınması gibi bir durumda, Galatasaray’ın başarılı antrenörü Ertuğrul Erdoğan’ı takımın başına getirmek isteyen sarı lacivertliler, bu alandaki çalışmalarını ise sürdürüyor.

Güncel Yazılar