Vasilije Micic İddialara İlişkin Açıklama Yaptı

Vasilije Micic İddialara İlişkin Açıklama Yaptı

28 Mayıs 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Anadolu Efes ekibinin başarılı oyuncusu Vasilije Micic, geçtiğimiz gün Başantrenör Ergin Ataman’a ilişkin iddiaya dair açıklama yaptı. Yazılanları da kendisinin söylemediğine özellikle vurgu yaptı.  

Anadolu Efes ekibinin tecrübeli Başantrenörü Ergin Ataman ile ilgili son günlerde ortaya atılan iddia basketbol dünyasında gündem oldu. Sporcularına oynanmak istemesine koç yönetiminin sıcak bakmadığı ilişkisine dair ortaya atılan iddiaya takımın efsane oyuncusundan açıklama geldi.  

Ekibin yıldız basketbolcularından biri olan Vasilije Micic, geçtiğimiz gün Ergin Ataman ile ilgili ortaya atılan iddianın gerçeği yansıtmadığını ifade etti.  

Çevirmenler Ve Medya Arasında İletişim Sorunu Buna Sebep Oldu 

Başarılı sporcu, Sırp gazetesinde yayınlanmış olan yazıdaki durumun çok farklı boyutlara ulaştığının da altını özellikle çizdi. Bu sebeple de tüm söylentileri durdurmanın en iyi yolunun kendisinin doğrudan açıklama yapması gerektiğini ekledi.  

Kendisinin doğrudan açıklama yapmasının en doğrusu olduğunu hissettiğini ifade eden oyuncu, kendisinin bu sözleri hiçbir şekilde söylemediğinin altını çizdi. Ve takımın Başantrenörü Ergin Ataman ile ilgili de arasında hiçbir anlaşmazlık bulunmadığına dikkat çekti.  

Aksine, takımın koçuyla aralarında çok iyi bir ilişkileri bulunduğunu da söyleyen Micic, çevirmenler ve medya arasındaki iletişim sorunu sebebiyle Ataman ile kendisi arasındaki haberlerin yanlış olduğunun da özellikle altını çizdi.  

Güncel Yazılar