Anadolu Efes Ekibi Gelecek Sezona Hazırlanıyor

Anadolu Efes Ekibi Gelecek Sezona Hazırlanıyor

4 Mayıs 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

ING Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Anadolu Efes, sezonu son derece üstün bir başarı ile sürdürüyordu. Koronavirüs salgını sebebiyle tüm liglerin askıya alınma sürecinde gelecek sezona hazırlık yapan kulüp, gözünü Fenerbahçe Beko ekibinin eski oyuncusuna dikti. Ekpe Udoh ile ilgili transfer çalışmalarına başlayan lacivert beyazlı takım, daha güçlü bir kadro oluşturma planları içerisine girdi.

 

Son derece başarılı bir sezonla ING Basketbol Süper Ligi mücadelelerinde parkelere adını yazdıran Anadolu Efes ekibi, yeni sezona güçlü hazırlık yapmaya devam ediyor. Her ne kadar mali anlamda sıkıntılar yaşansa da ekibini güçlendirmeyi hedefliyor.

 

Anadolu Efes takımının önümüzdeki sezona ilişkin hazırlıkları içerisinde de Fenerbahçe Beko ekibinin başarılı eski oyuncusu olacak. Sarı lacivertli takımın taraftarı tarafından da çok fazla sevilen Ekpe Udoh ise, Efes ekibinin kadrosunda görmek istedikleri arasında yer alıyor.

 

 

Çok daha güçlü bir takım elde etmek isteyen lacivert beyazlı takımın, yeni sezonda Alman pivot Tibor Pleiss ile yola devam etmeyeceği iddiası ortaya atıldı. Başarılı oyuncunun yerine ise Fenerbahçe ekibinin eski yıldızı olan Ekpe Udoh gelebilir.

 

Bu süreçte sezon başında Çin Ligi ekibinden Beijing Ducks’a transfer etmiş olsa da Avrupa’ya dönmek isteyen ABD’li yıldız takıma gelebilir.