Fenerbahçe Öznur Kablo Avrupa’da İyiler Arasında

Fenerbahçe Öznur Kablo Avrupa’da İyiler Arasında

6 Nisan 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Fenerbahçe Öznur Kablo ekibi, hem ligde hem de Avrupa’da olan başarısı ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Üstün performansı ile damga vurmayı başaran sarı lacivertliler, hem oyuncular olarak hem de antrenör olarak en iyiler listesi arasında da yer alıyor.

 

Fenerbahçe Öznur Kablo ekibi, ligin ve Avrupa’nın en başarılı takımlarından biri haline geldi. Üstün başarı performansı ile dikkatleri çekti. Sarı kanarya ekibinin oyuncularının yanı sıra antrenörü Victor Lapena da en iyiler arasına adını yazdırmayı başardı.

 

Sezon boyunca hem ligde hem de Avrupa Ligi’nde son derece üstün bir başarı performansı sergileyen Fenerbahçe Öznur Kablo Kadın Basketbol Takımı, en iyiler arasındaki yerini de başarıyla almış durumda.

 

Üstelik sarı kanarya Avrupa’da hem kadınlar basketbolunda en üst nokta olarak görülen EuroLeague Women’da sezonun en iyi adayları arasında yer almayı da başardı.

 

En Üst Noktada Fenerbahçeli İsimler

 

Avrupa’nın kadınlar basketbolunda en üst nokta olarak bilinen EuroLeague Women’da sezon için en iyiler aday olarak belirlendi. Listede yer alan isimlerde ise hem Fenerbahçeli sporcular hem de Fenerbahçe antrenörü Victor Lapena yer alıyor.

 

Belirtilen oyuncular arasında ise sarı lacivertlilerden Alina Iagupova, Ceci Candalisini ve Elizabeth Williams yer alıyor. Öte yandan Fenerbahçe Öznur Kablo ekibinin başarılı teknik ismi İspanyol Victor Lapena da listede yer alanlardan biri.