Fenerbahçe Öznur Kablo Sponsorluğunu Uzattığını Açıkladı

19 Eylül 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Tüm dünyada etkisini göstermeye devam eden yeni tip koronavirüs salgını spor faaliyetlerinde de önemli aksaklıkların yaşanmasına neden oldu. Bu sebeple Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından verilen kararla da ülkede tüm basketbol ligleri şampiyon ilanı söz konusu olmadan tescile uğrayarak beyaz sezon ilanı yapıldı.

Önceki sezonun neredeyse yarısını yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle oynayamamış olan basketbol ekipleri, yeni sezon için ise hazırlıklarına başladı. Yeni sezonda daha iddialı kadro kurmak için çabalayan spor kulüpleri de, şampiyonluk için kolları sıvadılar.

Yeni sezon hazırlıkları sürecinde turnuvalarla daha da güçlü hale gelmek ve eksikleri analiz etmek adına çalışan ekiplerde, sözleşme yenileme süreci de sürüyor. Fenerbahçe Kulübü de bu süreçte basketbol takımının sponsoru olan Öznur Kablo ile anlaşmasını uzattıklarını açıkladı.

Yeni Sezonda Da Devam

Sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklamaya göre, kadın basketbol takımının isim sponsoru olan Öznur Kablo ile olan anlaşma 2020-2021 sezonunda da devam etmiş olacak.

Kulübe desteklerini sürdüren Öznur Kablo’ya teşekkür dileklerinde buunan sarı lacivertli Fenerbahçe, kadın basketbol takımına da bu sezon için sonsuz başarı dileklerinde bulundu.

Güncel Yazılar