Grant Jerrett Darüşşafaka Tekfen İle Anlaştı

Grant Jerrett Darüşşafaka Tekfen İle Anlaştı

18 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

 

Koronavirüs salgını nedeniyle verilen aranın ardından, Türkiye’de basketbol liglerinde gelecek sezon hazırlıklarına devam ediyor. Kadrosunu daha iddialı bir hale getirmek için çabalayan Darüşşafaka Tekfen de bu süreçte bir yıldızla daha anlaştığını duyurdu. Edinilen son bilgilere göre Amerikalı yıldız basketbolcu Grant Jerrett transferini resmen duyurdu.

 

Yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden Darüşşafaka Tekfen, kadrosunu çok daha sıkı bir hale getirmek için çalışmalarına devam ediyor. Gelecek sezonda şampiyonluğa oynamak isteyen kulüp, son transferi ile de büyük bombayı patlatmış oldu.

 

Kulüpten Açıklama Yapıldı

 

Son bilgilere göre de Darüşşafaka Tekfen, Amerikalı basketbol yıldızı, Grant Jerrett ile anlaştığını resmen duyurdu. Konuya ilişkin ise kulüpten açıklama geldi.

 

Darüşşafaka Tekfen Kulübü’nden yapılan açıklamaya göre, 27 yaşındaki Grant Jerrett ile bir senesi opsiyonlu olan 2 yıllık sözleşmeye imza atıldığını duyurdu.

 

Önceki sezonu Almanya ligi ekiplerinden biri olan Ratiopharm Ulm ekibinde geçiren Jerrett, sezonu ise 12.2 sayı, 6.4 ribaunt ve 1.3 asist ortalaması ile tamamladı.

 

 

2.08 metre uzunluğa sahip olan Amerikalı yıldız oyuncu için Darüşşafaka Tekfen Kulübü’nden de hoş geldin dilekleri geldi. Ve yeşil siyahlı forma ile kendisine başarı dileklerinde bulunuldu.

Güncel Yazılar