Kostas Sloukas Ayrılığının Ardından Açıklama Yaptı

Kostas Sloukas Ayrılığının Ardından Açıklama Yaptı

5 Ağustos 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Fenerbahçe Beko ekibi ile yollarını resmen ayıran Kostas Sloukas, önemli açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Beko ile yollarını ayıran Kostas Sloukas, ayrılığının ardından önemli açıklamalarda bulundu. Sarı lacivertli kulüpteki önceki 5 yılına dair konuşan sporcu, vücudunun da değiştiğini belirtti.

Düşüncelerinin ve oyun tarzının de değişime uğradığını ifade eden Sloukas, Fenerbahçe’deki ilk zamanlarının başlarda çok zor olduğunu da ekledi. Bu dönemde ise daha sağlam bir hale geldiğinin altını çizen basketbolcu, Koç Zeljko Obradovic ve kulüpten de o yılları domine ettiği dönemde çok şey öğrendiğini vurguladı.

Hırslı olduğunu ifade eden oyuncu, aç gözlü olmadığının da özellikle altını çizdi. Bir şeyler başarabileceğini ve çok şey başardığını kanıtladığına da inandığını ekledi.

Şimdi ise Olympiacos ekibinde olduğunu ve burada da başarılı olmak istediğini ekleyen oyuncu, imkansızı mümküne çevirmek istediğine de dikkat çekti.

Döneceğimi Söylemiştim

Takımın DNA’sına, yerli bütününe ve koç Bartzokos’a da inandığını belirten Kostas Sloukas, 2015 yılında ayrıldığı dönemde ise tekrar geleceğini belirttiğini hatırlattı.

Sözünü tuttuğunu ve her şeyin hayal ettiği gibi gerçekleştiğini de ifade eden basketbolcu, çok mutlu olduğunu, başkanlara da aileye dönme fırsatı verdikleri için minnettar olduğunu ekledi.

Olympiacos ekibine iyi bir yaşta dönme fırsatı bulduğunu ifade eden sporcu, organizasyona elinden gelenin de en iyisini vermek istediğini vurguladı.

Güncel Yazılar