Uğur Koştur Transfer Çalışmalarına İlişkin Konuştu

Uğur Koştur Transfer Çalışmalarına İlişkin Konuştu

13 Haziran 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden İzmit Belediyespor Kulübü Başkanı Uğur Koştur, önemli açıklamalarda bulundu. Yeni sezona ilişkin hedeflerinden bahseden yönetici, iyi bir takım oluşturabilmek için transfer çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden İzmit Belediyespor Kulübü Başkanı Uğur Koştur, takımının hedeflerine ilişkin açıklama yaptı. Gelecek sezonda iyi bir takım oluşturabilmek adına transfer çalışmalarına devam ettiklerini de ekledi.

Koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye’de basketbol liglerinin şampiyon ilan edilmeden tescil edilme kararı, spor kulüplerine yeni sezon hazırlığına yönlendirdi. 2020-2021 sezonunda daha iddialı bir takıma sahip olmak için uğraşı veren İzmit Belediyespor da bu anlamda araştırmalarını sürdürüyor.

Bir Yabancı Oyuncu Daha İstiyoruz

Konuya ilişkin açıklama yapan yönetici isim Uğur Koştur, transfer çalışmaları çerçevesinde Gülşah Duman, Kübra Erat ve Amerikalı Erica Wheeler ile de resmen anlaştıklarını ifade etti.

Bir yabancı oyuncusu daha kadroya katmayı düşündüklerini söyleyen Koştur, kadro oluşturmak adına ince eleyip sık dokuyarak hareket ettiklerine dikkat çekti. Takımın başantrenörü ve teknik ekibin raporları doğrultusunda da oyuncularla görüştüklerini vurguladı.

Başkan Koştur, hem bütçe ile hem de ahlaken kulüple çalışabilecek oyuncularla görüşmeleri sürdürdüklerini ifade etti. Ve herkesin keyif aldığı bir İzmit takımı oluşturmak için çalıştıklarının altını çizdi.

Güncel Yazılar