Yenişehir Belediyesi Çukurova Basketbol Parkeye İndi

Yenişehir Belediyesi Çukurova Basketbol Parkeye İndi

19 Ağustos 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Koronavirüs pandemisi sebebiyle tescil edilen basketbol ligleri için, yeni sezon hazırlıkları başladı. Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Yeni Belediyesi Çukurova Basketbol takımı da ilk salon çalışmasını gerçekleştirdi. Mersin temsilcisi uzun aranın ardından parkelere kavuştu.

Basketbolda yeni sezon için hazırlıklar sıkı bir tempo ile başladı. Koronavirüs nedeniyle tescil edilen basketbol liglerinde, hareketli sürece geçildi.

Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Yenişehir Belediyesi Çukurova Basketbol Takımı da, koronavirüs salgını sonrasında ilk salon çalışmasını gerçekleştirdi.

Artık Daha Güçlü Bir Takımız

Gelecek sezon için hazırlıklara başlayan Mersin temsilcisi, 20 Kasım günü başlayacak ligler için kolları sıvadı. Ligde mücadelelerin seyircisiz bir şekilde yapılması beklenirken, pandemi ile ilgili alınan önlemler ve yeni sezonda uygulanacak olan protokoller de gelecek günlerde açıklanacak.

Salgın dönemi boyunca bireysel antrenmanlarla form korumaya çalışan Yenişehir Belediyesi Çukurova Basketbol Takımı, uzun aranın ardından parkeye resmen kavuşmuş oldu.

İlk hedefin yeni sezona sağlıkla başlamak olduğunu belirten sporcu Gökşen Fitik, takımının artık daha fazla tecrübe sahibi olduğunu belirtti. Güçlü transferlerin yapıldığına da dikkat çeken basketbolcu, alışma sürecinin ardından sonra iyi bir takım olacaklarına da inandığının altını çizdi.

Güncel Yazılar